Vyberte stránku

O nás

Jsme MULTIMA. Zjednodušujeme lidem život pomocí software. Více než 80 profesionálů na pobočkách v Pardubicích, Plzni a v Praze pomáhá s digitalizací  předním společnostem napříč obory již přes 20 let.  

PROČ JSME VYTVOŘILI NATHAN

Naší vášní je zjednodušování pomocí digitalizace. Umělá inteligence a strojové učení umožňují zrychlit i zjednodušit řadu různých procesů a současně se jedná o atraktivní a zajímavou technologickou oblast. Proto jsme se rozhodli do této oblasti před několika lety více ponořit a vytvořit NATHANa.

JAK TO BYLO A JAK TO BUDE

Již řadu let před větším nástupem AI jsme pro významné společnosti realizovali projekty v oblasti integrace a zpracování dat. Kromě strukturovaných dat byly často součástí i nestrukturované dokumenty, či záznamy komunikací s klienty. 

S příchodem dostupnějších modelů v oblasti strojového učení jsme se rozhodli investovat do využití AI. Ve spolupráci s univerzitami a za spolufinancování z EU fondů jsme postupně realizovali výzkumné projekty NATHAN a NATHAN 2 v rámci kterých jsme vytvořili vlastní natrénovaný modul pro analýzu vstupních dat, vytěžování dokumentů včetně obrazových dat a také nástroje pro následné zpracování získaných informací formou dynamických workflow či tržiště/marketplace. 

Sada modulů NATHAN je aktuálně využívána jako stavební kameny pro řadu projektů pro komerčně dostupné aplikace (jako například www.dokladovna.cz), nebo speciální projekty u korporátních klientů.

kde nás najdete

MULTIMA a.s.
Čechovo nábřeží 1790, 530 03 Pardubice
Radlická 714/113a, 158 00 Praha 5
Farského 540/12, 326 00 Plzeň 

Česká republika

Tel & E-mail & web

www.multima.cz

Sledujte nás