Vyberte stránku

VYŠŠÍ BEZPEČNOST A MÉNĚ PRÁCE

 

 

 

 

 

OCHRAŇTE RYCHLE SVÉ INFORMACE

 

KeyMate je aplikace, která pomáhá řešit nejčastější problémy spojené s administrací SharePointu Online, OneDrivu a MS Teams. Zaměřuje se především na problémy s řešením unikátních přístupů uživatele ke konkrétnímu objektu, přenos oprávnění, členství ve skupinách, odebírání oprávnění po odchodu uživatele a rozdělování oprávnění mezi více uživateli.

Aplikace KeyMate, řeší tyto problémy v řádu sekund. Umožňuje velmi snadno a rychle procházet stromovou strukturu a najít problémové místo, jednoduchým způsobem přenášet oprávnění mezi uživateli, kopírovat členství ve skupinách a odebírat veškerá oprávnění, například po odchodu uživatele. Aplikace KeyMate také umožňuje vyhledat obvyklé bezpečnostní hrozby vznikající sdílením dat prostřednictvím anonymních sdílení nebo sdílení přes externí emaily.

KeyMate pomáhá ušetřit čas a usnadnit práci administrátorům. a tím zvýšit bezpečnost.

L

Řešení unikátních přístupu uživatelů - sekundy místo desítek minut

Odpadá nutnosti procházet celou stromovou strukturu po jednotlivých objektech a přes kartu nastavení oprávnění nalézt místa, kde je přerušeno dědění. Průměrný čas strávený nad takovou operací je v řádu desítek minut dle složitosti struktury. KeyMate tento problém řeší v řádu vteřin.

 

L

Ušetřete hodiny až dny při přenosu oprávnění

Přenos oprávnění mezi uživateli je častý požadavek. Pokud nejsou dodržovány pravidla nastavení oprávnění prostřednictvím AD skupin, jedná se však o náročný úkol. Manuálně tato činnost může zabrat několik hodin, ale i několik dnů. Problém se dá řešit pomocí scriptu, ale i tak se jedná desítky minut až hodiny. V případě KeyMate je to pár kliknutí. 

 

L

Odebrání práv při odchodu uživatele - KeyMate šetří hodiny a zvyšuje bepečnost

Pokud při odebírání oprávnění nepoužijete script, bude nutno procházet všechny site kolekce, což je časově velmi náročné. Pro KeyMate je to záležitost na pár kliků.

 

L

Hledání členství ve skupinách otázkou vteřin místo hodin

Informace o členství ve skupinách je k nalezení na stránkách nastavení webu. Problém spočívá v tom, že je potřeba projít všechny weby SharePointu, abyste viděli úplný seznam skupin, do kterých uživatel patří. Pomůže skriptování nicméně v KeyMate je to záležitost na pár vteřin.

 

L

Seniorní správci se nemusí zabývat drobnými úkony

Help desk na úrovni L1 může využívat aplikaci v režimu read-only a tím vyřešit velkou část incidentů. Aplikace KeyMate tak pomáhá ušetřit čas a usnadnit práci administrátorům.

L

Okamžitá detekce anonymního a externího sdílení

Aplikace KeyMate umožňuje vyhledat obvyklé bezpečnostní hrozby vznikající sdílením dat prostřednictvím anonymních sdílení nebo sdílení přes externí emaily. Tento problém je velmi častý především v prostředí OneDrive a Teams a obvykle se dá řešit opět pouze pomocí scriptů, jejichž vytváření je ovšem časově náročné.

 

L

Audit bez nutnosti drahých licencí

Microsoft umožňuje dohledat auditní záznamy M365 prostředí 90 dnů zpět, v případě plánu E5 až jeden rok. Keymate ukládá vybrané auditní záznamy po neomezeně dlouhou dobu a navíc umožňuje generovat automatické notifikace při výskytu vybraného typu události nad vybraným objektem a to v prostředí SharPoint Online, OneDrive a Teams.

 

Aktuality a další informace

Video představení NATHAN AI

Video představení NATHAN AI

Připravili jsme pro vás video představení našeho modulárního systému NATHAN AI. Dozvíte se více o modulech digitalizace (vytěžování účetních dokladů), workflow - schvalování  dokladů a marketplace pro další využití získaných dat.

NATHAN ve službách aplikace HAWAII pro Zentiva a.s.

NATHAN ve službách aplikace HAWAII pro Zentiva a.s.

Integrace, konsolidace a čištění dat snadno a rychle Data jsou živnou mízou každé firmy. Bez dat o distribuci, zákaznících, výrobě či stavu skladu se dnes podnikat nedá. V drtivé většině jde již o data digitální, a jejich správné vytěžení, analýza a využití je...

Vytěžování účetních dokumentů prakticky

Vytěžování účetních dokumentů prakticky

,Automatické vyčtení důležitých informací z účtenky vyfocené mobilem, přijaté faktury, či třeba z jiného dokumentu výrazně urychlí jak schvalování, tak další vyhodnocení a zpracování informací. V tomto článku o využití umělé inteligence (AI) si ukážeme konkrétní...

kde nás najdete

MULTIMA a.s.
Čechovo nábřeží 1790, 530 03 Pardubice
Radlická 714/113a, 158 00 Praha 5
Farského 540/12, 326 00 Plzeň 

Česká republika

Tel & E-mail & web

www.multima.cz

Sledujte nás